Vala
Thina nje kuphela ukuthengisa imikhiqizo. Thina zigcwalisa lesi siprofetho ngokunikela inkonzo enhle futhi ukwesekwa professional.

6core 12core 24core Fibre optic Pigtail ngoba Fibre optic Terminal Ibhokisi

  • Fob Inani: US $ 0.5 - 9.999 / Piece
  • Min.Order Ubuningi: 100 Piece / Pieces
  • Supply Ikhono: 10000 Piece / Pieces Inyanga ngayinye
  • Port: Shenzhen
  • Inkokhelo Imigomo: L / C, D / A, D / P, T / T
  • Cela intengo

    Imininingwane yomkhiqizo

    Imininingwane

    Izikhungo

    Enemininingwane Product Incazelo
    Uhlobo Isixhumi: SC / FC / LC / ST / MTRJ / MU / MPO ect. Ferrule Ukuphela nobuso: PC / UPC / APC
    Uhlobo Fibre: SM / OM1 / OM2 / OM3 / OM4 Ikhebula Uhlobo: 2/4/6/8/12 / 24cores ...
    Ikhebula OD: 0.9 / 2.0 / 3.0mm Ikhebula Jacket: PVC / LSZH / OFNR / OFNP engaphandle Jacket
    Ikhebula Ubude: 1M, 2M, 3M Noma ngokwezifiso Ikhebula Color: Orange, Yellow, Aqua, Purple, Violet Noma ngokwezifiso

     

     

    6core 12core 24core Fibre Pigtail ngoba Fibre optic Terminal Ibhokisi

    Izici:

     

    Fibre Izinketho: G.652 /G.657/OM1/OM2/OM3 PM Panda Fibre

    Isixhumi Izinketho: FC / SC / LC / ST / MU / E2000 / MT-RJ / MPO / MTP

    Wokucwebezelisa Izinketho: PC / UPC / APC

    Isici Isixhumi nge Ferrules bobumba

    Okuphansi Ukufakwa Ukulahlekelwa & PDL

    Factory-ayavalwa futhi Tested

     

    Isicelo:

     

    Isakhiwo ukufaka

    Wide Area Networks (WANs)

    Telecommunication amanethiwekhi

    Active ekunqanyulweni kudivayisi

    Local Area Networks (LANs)

    Idatha ukucutshungulwa amanethiwekhi

     

    Ukucaciswa:

     

     

         Imininingwane
    Into Test Test Isimo Inani (dB)
    UPC APC
    Ukusebenza optical ukufakwa Ukulahlekelwa 1310nm LED umthombo wokukhanya <0.3 <0.3
    Buyisela Ukulahlekelwa 1310nm umthombo LD ukukhanya > 50 > 60
    Ukusebenza Environmental (Max. Ukufakwa Ukulahlekelwa ushintsho) lokushisa okuphezulu +85 o C, amahora 168 <0.2
    Temperature Cycle -40- + 75 o C, 21 Cycles amahora 168 <0.2
    umswakama Ukuguga +75 o C, 95% RH, amahora 168 <0.2
    Umswakama / ukufingqa Cycling -10- + 65 o C, 90% ~ 100% RH, 14 nowe amahora 168 <0.2
    Ukusebenza Mechanical (Max. Ukufakwa Ukulahlekelwa ushintsho) vibration 10-55Hz, 1.5mm (kk) <0.2
    Flex 0.9kgf, -90 o ~ + 90 o phinda ngoba imijikelezo 100 <0.2
    Torsion 1.35kgf, ± 900o, 10times <0.2
    Abamelana eqine 90N, 10min <0.2
    Drop H = 1.5M, Ubude 8 amathonsi <0.2
    Exchangeability Ukuvele <0.2
    Ukuvikeleka izikhathi 500 <0.2

    Oda Imininingwane:

    Boot (cable)Size BootColor Uhlobo Fibre inombolo Cable Isicelo ubude
    0.9mm Black 9 / 125μm (SM) simplex PC ngezifizo
    2.0mm green 50 / 125μm (MM) Duplex APC
    3.0mm Red 62,5 / 125μm (MM) Fan-out (4F)
    Fan-out (6f)
    Fan-out (8f)
    Fan-out (12f)

     

    Umkhiqizo Isithombe:

    6core 12core 24core Fibre optic Pigtail ngoba Fibre optic Terminal Ibhokisi6core 12core 24core Fibre optic Pigtail ngoba Fibre optic Terminal Ibhokisi

    Tag:

    pigtail fibre optical,

    ofc pigtail

    00022222

     

    Service process

    Customers select product specifications and provide ordering information. According to the information provided by customers, we provide you with the best design and packaging solutions.            - Sample design and production, customers can review and modify repeatedly, we do until you are satisfied, until the final confirmation;

    -According to the specific requirements of customers, we can provide you with the best product design and packaging solutions, manufacturing customized products that are exclusive to you.

    - Immediately after sample confirmation, organize efficient production to ensure punctual delivery.

    - Welcome to our products and services to put forward relevant suggestions, customers put forward the use of our situation and feedback, will prompt us to constantly improve innovation, the pursuit of perfect quality.

     

    Order process

    Customers select product types→ provide specific specifications of products →confirm product information→ determine product packaging, mode of transportation→ determine detailed product order information→ sign contracts→ mass production →delivery.

    Generally 10-15 days or so. Delivery can be made on behalf of customers (both domestic and international).

    We are confident that we can produce products with good quality and low price. Our company will do all the after-sales service for you.

     

    Service commitment

    All products are tested by 100% of the factory.

    In strict accordance with international quality inspection standards, objective and scientific quality inspection and evaluation of products.

    At present, TTI has passed ISO 9001, ISO 14001 certification.

    We adhere to the “careful, meticulous, attentive” service standard, to provide customers with comprehensive, high-quality integrated services.

  • Ikheli: East 6 / F, Building C, Yuanling Qiaotong Industrial Park, Shiyan, Bao'an District, Shenzhen, China
  • Ucingo lebhizinisi: + 86-755-86561809
  • Ifeksi: 86-0755-26612903
  • E-mail: marketing@ttifiber.com
    • facebook
    • isixhumanisi
    • twitter
    • youtube

    Khetha TTI, ukwenza i-Inthanethi yakho zihambisane!

    • Inkampani Qr ikhodiInkampani Qr ikhodi
    Ingxoxo ye-WhatsApp eku-inthanethi!