afër
Ne jo vetëm të shitur prodhimet. Ne jemi duke ofruar shërbim të mirë dhe mbështetjen profesionale.

Zrconia mëngë Fiber Optic Adapter me ankesën RoHS High Kthim Humbje

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Të kërkojë një kuotë

  detajet e produktit

  kontakt

  shërbim

  Detajuar Product Description
  Lloji i konektorit: SC / FC / LC / ST / MTRJ / MU etj. Mode: Singlemode, Multimode
  Lloji: Simplex, Duplex Mëngë: Zirconia / qeramike, bakri
  Strehimi: ABS, PBT, PC Ngjyrë: Blu, ngjyrë bezhë, e gjelbër, Customized
  End-fytyrë: PC, UPC, APC struktura: Female Për femra

  Zrconia mëngë Fiber Optic Adapter me ankesën RoHS High Kthim Humbje
  Përshtatës Fiber optike është përdorur për të siguruar një kabllo për kabllo ose kabllo për lidhje të pajisjeve fibra optike.
  Ne furnizimin me një gamë të gjerë sleeves mating dhe adapters hibride, duke përfshirë meshkuj të veçantë në hibride femër përshtatës fibra optike.

  Features:

  Humbje të ulët futje, humbje të lartë kthimi
  compatibility mirë
  saktësi e lartë e dimensioneve mekanike
  besueshmërisë së lartë dhe stabilitetit
  qeramike ose Bronze mëngë
  PC, APC, UPC optional
  Simplex / Duplex

  Aplikacion:

  Rrjetet e zonës lokale (LAN)
  rrjetet e përpunimit e të dhënave
  rrjetet e telekomunikacionit
  pajisje Test
  panel Patch, fibër optike kornizë shpërndarja optike

  Specifikim:

  artikull parametër
  material ABS, PBT, PC
  Ngjyrë Blu, jeshile, gri, Aqua, Purple etj
  fushë PC & APC
  Humbja futje <0.2dB
  Operacioni Koha 500 herë pa shtrembërim dhe plas, Variety hyrjes Humbje <0.1dB
  Humbja futje -40 ~ + 85 ° C
  Qëndrueshmëri mekanike 50N, lidhja me dy lidhësit, koha lidhja e 30min
  temperaturë 40N, lidhja me dy lidhësit, koha lidhja e 30min
  Force Tension Axial > 8 N
  Side Shear Force -40 ~ + 75 ° C

  Mjedisi dhe mekanike:

   Vetitë gjendja Test konformitetit Rezultati Test
  dridhje 10-55Hz, 1.5mm, 60min IEC61300-2-1 ≤0.2dB
  mating Qëndrueshmëri 1000 Mating, të pastër çdo 25 mating. IEC61300-2-2 ≤0.2dB
  ndikim 1.5, 8 pika IEC61300-2-6 ≤0.2dB
  Forca e Mekanizmit bashkim 40N, 10min, L = 22-28cm IEC61300-2-12 ≤0.2dB
  Temperatura Cycling  40ºC deri + 75ºC, 40 ciklet IEC61300-2-22 ≤0.2dB
  Temperatura humidty çiklizmit 40ºC, 95%, 96Hr IEC61300-2-21 ≤0.2dB
  Temperatura operative  -40ºC deri + 85ºC   ≤0.2dB
  Storage Temperatura  -40ºC deri + 85ºC   ≤0.2dB

  Order Informacion:

  SC / APC-SC / APC-SM-DX-ABS
  1. Lloji i konektorit: FC, SC, LC, ST, MPO, MTRJ, mu, E2000, D4, DIN, SMA
  2. Ferrule End-face: PC, UPC, APC
  3. Core Type: SM, MM (OM1 OM2 OM3 OM4)
  4. Struktura: Simpled, Duplex, Quad
  5. Me del përpara, pa fllanxhë
  6. mëngë: aliazh bakri, zink aliazh
  7. Materiali: ABS, PC, PBT

  Zrconia mëngë Fiber Optic Adapter me ankesën RoHS High Kthim Humbje

  tag:

  fibra adapter kabllo optike,

  adapter fibra optike

  00022222

   

  procesi i shërbimit

  Konsumatorët zgjidhni specifikimet e produktit dhe të sigurojë urdhërimin informacion. Sipas informacionit të dhënë nga konsumatorët, ne ju japin me të mirë të projektimit dhe paketimin e zgjidhjeve. - dizajn mostër dhe prodhimi, konsumatorët mund të shqyrtojë dhe të modifikojë në mënyrë të përsëritur, ne bëjmë derisa ju jeni të kënaqur, deri në konfirmimin përfundimtar;

  -Sipas kërkesave specifike të klientëve, ne mund t'ju japin me të mirë të projektimit të produktit dhe paketimit zgjidhje, prodhim të përshtatur produktet që janë ekskluzive për ju.

  - Menjëherë pas konfirmimit të mostrës, të organizojnë prodhimin efikas për të siguruar ofrimit të përpiktë.

  - Mirë se vini në produktet dhe shërbimet tona për të vënë përpara sugjerimet përkatëse, konsumatorët vënë përpara përdorimin e gjendjes sonë dhe reagimet, do të na nxisë për të përmirësuar vazhdimisht risi, ndjekja e cilësisë së përsosur.

   

  procesi i Rendit

  Konsumatorët lloje zgjidhni produktin → japin specifikimet e veçanta të produkteve → konfirmuar informacionin e produktit → përcaktuar paketimin e produktit, mënyra e transportit → përcaktojë detajuar informacionin e rendit produkt → kontratave shenjë → masë prodhimi → dorëzimit.

  Në përgjithësi 10-15 ditë apo më shumë. Ofrimit të mund të bëhet në emër të klientëve (dy vendas dhe ndërkombëtar).

  Ne jemi të bindur se ne mund të prodhojnë produkte me cilësi të mirë dhe çmim të ulët. Kompania jonë do të bëjë të gjitha shërbimi pas-shitjes për ju.

   

  angazhimi shërbimit

  Të gjitha produktet janë testuar nga 100% të fabrikës.

  Në pajtim të plotë me standardet ndërkombëtare të inspektimit të cilësisë, inspektimit objektiv dhe shkencor të cilësisë dhe vlerësimin e produkteve.

  Aktualisht, TTI ka kaluar ISO 9001, 14001 certifikimit ISO.

  Ne përmbahet "të kujdesshëm, të përpiktë, i vëmendshëm" standardit të shërbimit, të sigurojë klientët me shërbime të integruar gjithëpërfshirës, ​​të cilësisë së lartë.

 • Adresa : Lindja 6 / F, Ndërtesa C, Parku Industrial Yuanling Qiaotong, Shiyan, Qarku Bao'an, Shenzhen, China
 • Business Telefon: + 86-755-86561809
 • Fax: 86-0755-26612903
 • E-mail: marketing@ttifiber.com
  • facebook
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube

  Zgjidhni TTI, për të bërë Internet tuaj Shpejtonte!

  • Company kodin QrCompany kodin Qr
  WhatsApp Online Chat!