afër
Ne jo vetëm të shitur prodhimet. Ne jemi duke ofruar shërbim të mirë dhe mbështetjen profesionale.

Fiber Cable Mbulim 4core 12core FTTH Drop kabllor me KFRP dhe çeliku

  • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
  • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
  • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
  • Port: Shenzhen
  • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
  • Të kërkojë një kuotë

    detajet e produktit

    kontakt

    shërbim

    Detajuar Product Description
    Fiber Lloji: G652D G657A1 G657A2 Cable Core: 2/4/6/8/12 Core
    Mode Fiber: OS1 OS2 OM1 OM2 OM3 Cable xhaketë: LSZH
    Perdorimi: Indoor Outdoor Forcë: FRP KFRP çeliku
    Cable Color: E Bardhë e zezë

     

    4core 12core FTTH Drop Cable me KFRP dhe çelikut për SC Connector Fast

     

    Përshkrim:

     

    Easy lidheni pa splicing, të shpejtë dhe të përshtatshëm

    elastik shkëlqyer dhe performancës shtrydhje, span distanca për llojin e vetë-mbështetje mund të jetë deri në 50 metra

    Flaka retardant xhaketë LSZH plotëson kërkesat përkatëse të mbrojtjes nga zjarri në mjedis shtëpie

    Të lartë të karbonit messenger tela çeliku mundëson llojit të vetë-mbështetje që të ketë forcë të shkëlqyer elastik.

     

    Feature:

     

    fibër: deri në 4, Drita buffered fibër
    Llojet Fiber : Single-mode ose Multimode
    Lloji Cable: Round bjerë kabllor
    Forca Member : aramid fije
    Opsionet mill : Single LSZH mill
    Temperatura operative: -20 ℃ - 70 ℃
    pajtueshmëri : Në përputhje me IEC, standardet e ITU dhe VNM

     

    Aplikacion:

     

     

    Përdoret në shtëpie / natyrë kabllove

    Përdoret në shtëpie / natyrë kabllove

    Rrugët me shpejtësi të lartë optike në ndërtesa (FTTx)

    Të gjitha llojet e kabllove fibër me struktura të ndryshme

    Të lartë të performancës operative e rrjetit optik

     

    Specifikim:

     

    Cable ndërtimi Parametri:

    Fiber Core 1 2 1 4
    Cable Dimension (mm) 2.0 mm 5.0 2.0 mm 5.0 2.0 mm 5.3 2.0 mm 5.3
    Cable Pesha (kg / km) 9 10 11 12

     

    Mekanike dhe Environmental Performance:

    Max ngarkesës (N) Afatgjatë 60 60 60 60
    Afatshkurtër 120 120 120 120
    Lakimi Radius (CM) dinamik 30
    i pandryshueshëm 15

     

     

     

    Picture Produkt:

     

     

    Fiber Cable Mbulim 4core 12core FTTH Drop kabllor me KFRP dhe çeliku

    tag:

    kabllo FTTH drop,

    kabllo fibër rënie

    00022222

     

    procesi i shërbimit

    Konsumatorët zgjidhni specifikimet e produktit dhe të sigurojë urdhërimin informacion. Sipas informacionit të dhënë nga konsumatorët, ne ju japin me të mirë të projektimit dhe paketimin e zgjidhjeve. - dizajn mostër dhe prodhimi, konsumatorët mund të shqyrtojë dhe të modifikojë në mënyrë të përsëritur, ne bëjmë derisa ju jeni të kënaqur, deri në konfirmimin përfundimtar;

    -Sipas kërkesave specifike të klientëve, ne mund t'ju japin me të mirë të projektimit të produktit dhe paketimit zgjidhje, prodhim të përshtatur produktet që janë ekskluzive për ju.

    - Menjëherë pas konfirmimit të mostrës, të organizojnë prodhimin efikas për të siguruar ofrimit të përpiktë.

    - Mirë se vini në produktet dhe shërbimet tona për të vënë përpara sugjerimet përkatëse, konsumatorët vënë përpara përdorimin e gjendjes sonë dhe reagimet, do të na nxisë për të përmirësuar vazhdimisht risi, ndjekja e cilësisë së përsosur.

     

    procesi i Rendit

    Konsumatorët lloje zgjidhni produktin → japin specifikimet e veçanta të produkteve → konfirmuar informacionin e produktit → përcaktuar paketimin e produktit, mënyra e transportit → përcaktojë detajuar informacionin e rendit produkt → kontratave shenjë → masë prodhimi → dorëzimit.

    Në përgjithësi 10-15 ditë apo më shumë. Ofrimit të mund të bëhet në emër të klientëve (dy vendas dhe ndërkombëtar).

    Ne jemi të bindur se ne mund të prodhojnë produkte me cilësi të mirë dhe çmim të ulët. Kompania jonë do të bëjë të gjitha shërbimi pas-shitjes për ju.

     

    angazhimi shërbimit

    Të gjitha produktet janë testuar nga 100% të fabrikës.

    Në pajtim të plotë me standardet ndërkombëtare të inspektimit të cilësisë, inspektimit objektiv dhe shkencor të cilësisë dhe vlerësimin e produkteve.

    Aktualisht, TTI ka kaluar ISO 9001, 14001 certifikimit ISO.

    Ne përmbahet "të kujdesshëm, të përpiktë, i vëmendshëm" standardit të shërbimit, të sigurojë klientët me shërbime të integruar gjithëpërfshirës, ​​të cilësisë së lartë.

  • Adresa : Lindja 6 / F, Ndërtesa C, Parku Industrial Yuanling Qiaotong, Shiyan, Qarku Bao'an, Shenzhen, China
  • Business Telefon: + 86-755-86561809
  • Fax: 86-0755-26612903
  • E-mail: marketing@ttifiber.com
    • facebook
    • LinkedIn
    • Cicëroj
    • YouTube

    Zgjidhni TTI, për të bërë Internet tuaj Shpejtonte!

    • Company kodin QrCompany kodin Qr
    WhatsApp Online Chat!