afër
Ne jo vetëm të shitur prodhimet. Ne jemi duke ofruar shërbim të mirë dhe mbështetjen profesionale.

FC ST LC Fiber Optic Connector për FTTH Networks me të lartë humbje hyrjes

 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Të kërkojë një kuotë

  detajet e produktit

  kontakt

  shërbim

  Detajuar Product Description
  Lloji i konektorit: SC Unazë metalike End-face: UPC, APC
  Fiber Lloji: Singlemode, Multimode Lloji Cable: simplex
  Cable OD: 0.9 / 2.0 / 3.0mm Strehimi Ngjyra: Blu, jeshile, ngjyrë bezhë
  Futje Humbje: <0.3dB Kthehu Humbje: > 50dB

   

   

  FC LC ST Connector Fast për FTTH Rrjetet me të lartë humbje hyrjes

   

  Përshkrim:

   

  Lidhës i shpejtë është projektuar për cilësi të lartë dhe efikasitet të lartë për instalim.

  Struktura e crimping pozicion është një dizajn unik, dhe nuk ka nevojë ngjitje, lustrim as ndonjë konsumit.

  Mund të ripërdoren, dhe i përshtatshëm për instalim në terren.

  fibër miratuar struktura para-instaluar.

   

  Features:

   

  humbje të ulët futje dhe humbje të larta kthimi

  Duke përdorur të lartë saktësi kapuç metalik qeramike

  aftësi të qëndrueshme dhe të besueshmërisë së lartë

  aftësi të shkëlqyera mekanike

  Çizme në një larmi të ngjyrave

   

  Aplikacion:

   

  Përdorimi për terminalin hapur FTTH optike për t'i dhënë fund.

  Lidhja në mbylljen, kabineti, kuti terminali etj

  Shërim dhe mirëmbajtjen në aksident si gjendjen fibër prerë.

  LAN, WAN, të dhënat dhe transmetimit Video.

  Ndërtimi dhe mirëmbajtja në FTTx e përdoruesit terminalit

  Fiber në stacion bazë celular.

   

  Life Time: fibër ynë lidhës optike shpejtë të ketë së paku 15 vjet jetë të tërë, për shkak se ne futjen e prodhimit të avancuar technolege and100% e materialeve të reja të papërpunuara, dhe të kontrollit të cilësisë fibra optike lidhës shpejtë-së.

   

  Specifikim:

   

  artikull parametër
  kabllo 3.1 × 2.0mm kabllo rënie ose 3.0 / 2.0 / 0.9mm kabllo
  Veshje Diametri 250μm
  mënyrë SM, MM
  Humbja futje ≤ 0.3dB
  Humbja Kthimi SM: ≥45dB; MM: ≥35dB
  reusable Times > 10 herë
  forca elastik > 50 N
  temperaturë -40 ~ + 85 ° C

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  FTTH Fast Connector Paketa:

   

  Paketa do të jetë e mbushur në përputhje me kërkesat e standardeve të eksportit, satisfication konsumatorit është objektivi ynë.

  Label shtypur: logo Customer ose Asnjë markë janë në dispozicion

  paketim Inner: 10pcs / box PE

  paketim e jashtme: kartoni do të jetë e mbushur me thes, dhe të mbrojtur kuti kartoni nga pluhuri dhe i lagësht.

   

  Picture Produkt:

   

  FC ST LC Fiber Optic Connector për FTTH Networks me të lartë humbje hyrjes

  tag:

  kabllo FTTH drop,

  fibër kabllo optike rënie

  00022222

   

  procesi i shërbimit

  Konsumatorët zgjidhni specifikimet e produktit dhe të sigurojë urdhërimin informacion. Sipas informacionit të dhënë nga konsumatorët, ne ju japin me të mirë të projektimit dhe paketimin e zgjidhjeve. - dizajn mostër dhe prodhimi, konsumatorët mund të shqyrtojë dhe të modifikojë në mënyrë të përsëritur, ne bëjmë derisa ju jeni të kënaqur, deri në konfirmimin përfundimtar;

  -Sipas kërkesave specifike të klientëve, ne mund t'ju japin me të mirë të projektimit të produktit dhe paketimit zgjidhje, prodhim të përshtatur produktet që janë ekskluzive për ju.

  - Menjëherë pas konfirmimit të mostrës, të organizojnë prodhimin efikas për të siguruar ofrimit të përpiktë.

  - Mirë se vini në produktet dhe shërbimet tona për të vënë përpara sugjerimet përkatëse, konsumatorët vënë përpara përdorimin e gjendjes sonë dhe reagimet, do të na nxisë për të përmirësuar vazhdimisht risi, ndjekja e cilësisë së përsosur.

   

  procesi i Rendit

  Konsumatorët lloje zgjidhni produktin → japin specifikimet e veçanta të produkteve → konfirmuar informacionin e produktit → përcaktuar paketimin e produktit, mënyra e transportit → përcaktojë detajuar informacionin e rendit produkt → kontratave shenjë → masë prodhimi → dorëzimit.

  Në përgjithësi 10-15 ditë apo më shumë. Ofrimit të mund të bëhet në emër të klientëve (dy vendas dhe ndërkombëtar).

  Ne jemi të bindur se ne mund të prodhojnë produkte me cilësi të mirë dhe çmim të ulët. Kompania jonë do të bëjë të gjitha shërbimi pas-shitjes për ju.

   

  angazhimi shërbimit

  Të gjitha produktet janë testuar nga 100% të fabrikës.

  Në pajtim të plotë me standardet ndërkombëtare të inspektimit të cilësisë, inspektimit objektiv dhe shkencor të cilësisë dhe vlerësimin e produkteve.

  Aktualisht, TTI ka kaluar ISO 9001, 14001 certifikimit ISO.

  Ne përmbahet "të kujdesshëm, të përpiktë, i vëmendshëm" standardit të shërbimit, të sigurojë klientët me shërbime të integruar gjithëpërfshirës, ​​të cilësisë së lartë.

 • Adresa : Lindja 6 / F, Ndërtesa C, Parku Industrial Yuanling Qiaotong, Shiyan, Qarku Bao'an, Shenzhen, China
 • Business Telefon: + 86-755-86561809
 • Fax: 86-0755-26612903
 • E-mail: marketing@ttifiber.com
  • facebook
  • LinkedIn
  • Cicëroj
  • YouTube

  Zgjidhni TTI, për të bërë Internet tuaj Shpejtonte!

  • Company kodin QrCompany kodin Qr
  WhatsApp Online Chat!