TTI Fiber Komunikim Tech - Na Kontaktoni. Co., Ltd.
afër
Ne jo vetëm të shitur prodhimet. Ne jemi duke ofruar shërbim të mirë dhe mbështetjen profesionale.

Na kontaktoni

TTI Fiber Komunikimi Tech. Co., Ltd.

Adresë

East 6 / F, Building C, Qiaotong Yuanling Industrial Park, Shiyan, Bao'an District, Shenzhen, 518108, China

E-mail

 tticables@ttifiber.com

Vicky@ttifiber.com

telefon

86-755-86561809

86-755-26637069

FAX: 86-755-26612903

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë: 10:00 në 2pm

E diel: mbyllur

Duan të punojnë me ne?


WhatsApp Online Chat!