Контакт - TTI влакна Порака Техника. Копродукции, ООД
Затвори
Ние не само што продаваат производи. Ние нудиме добра услуга и професионална поддршка.

Контактирајте не

TTI влакна Порака Техника. Копродукции, ООД

адреса

Исток 6 / F, зграда C, Qiaotong Yuanling Индустриски парк, Shiyan, Bao'an округ, Шенжен, 518.108, Кина

Е-пошта

 tticables@ttifiber.com

Vicky@ttifiber.com

телефон

86-755-86561809

86-755-26637069

Факс: 86-755-26612903

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!