Контактирајте не

Пекинг Холтоп климатизација Co., Ltd.

Адреса

Адреса на фабриката: бр. 5 Јард, 7-ма улица Гуанггу, економска развојна зона Бадалинг, округ Јанкинг, Пекинг, Кина

Меѓународен маркетинг центар

Адреса: Соба 2101, Зграда на Централниот центар бр.25, Еколошки парк Тиан Ан Hi-Tech,бр. 555 Panyu Ave, Panyu District, Гуангжу, Кина

Телефон

Телефон: 0086-020-39388463EXT: 8024

Ќелија: 0086-13302499811

Skype: susanwoo08

Е-пошта