ປິດ
ພວກເຮົາບໍ່ພຽງແຕ່ຂາຍຜະລິດຕະພັນ. ພວກເຮົາສະເຫນີການບໍລິການທີ່ດີແລະສະຫນັບສະຫນູນມືອາຊີບ.

4core 12core ສາຍ Drop FTTH Network ກັບ KFRP ແລະເຫຼັກກ້າ SC Connector ດ່ວນ

  • ກຸ່ມນະໂຍບາຍ: ສະຫະລັດ $ 05 - 9,999 / ຊິ້ນ
  • ຕົວຂຶ້ນໄປຈໍານວນ: 100 ສິ້ນສິ້ນ /
  • ຄວາມສາມາດໃນການສະຫນອງ: 10000 ສິ້ນສິ້ນ / ຕໍ່ເດືອນ
  • Port: Shenzhen
  • ເງື່ອນໄຂການຊໍາລະເງິນ: L / C, D / A, D / P, T / T
  • ຂໍ quote ເປັນ

    ລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ

    ຕິດຕໍ່

    ບໍລິການ

    ລາຍລະອຽດລາຍລະອຽດຂອງຜະລິດຕະພັນ
    ປະເພດ Fiber: G652D G657A1 G657A2 ສາຍ Core: 2/4/6/8/12 Core
    Mode Fiber: OS1 OS2 OM1 OM2 OM3 Jacket Cable: LSZH
    ການນໍາໃຊ້: ຂ້າງໃນຂ້າງນອກ Strength: FRP KFRP Steel
    ສີ Cable: ສີຂາວສີດໍາ

     

    4core 12core FTTH ສາຍ Drop ກັບ KFRP ແລະເຫຼັກກ້າ SC Connector ດ່ວນ

     

    ອະທິບາຍ:

     

    ງ່າຍເຊື່ອມຕໍ່ໂດຍບໍ່ມີການ splicing, ໄວແລະສະດວກ

    tensile ດີແລະປະສິດທິພາບການປວດ, ໃນໄລຍະ span ສໍາລັບປະເພດສະຫນັບສະຫນູນຕົນເອງສາມາດຮັບໄດ້ສູງສຸດ 50 ແມັດ

    jacket retardant LSZH Flame ພົບຄວາມຕ້ອງການປົກປັກຮັກສາໄຟທີ່ກ່ຽວຂ້ອງໃນສະພາບແວດລ້ອມ indoor

    ກາກບອນສູງສາຍເຫຼັກ messenger ເຮັດໃຫ້ປະເພດສະຫນັບສະຫນູນຕົນເອງໃນການມີຄວາມເຂັ້ມແຂງ tensile ດີເລີດ.

     

    ຄຸນ​ນະ​ສົມ​ບັດ:

     

    Fiber : ສູງສຸດ 12, ແສງສະຫວ່າງຜ່ອນຄາຍເສັ້ນໃຍ
    ປະເພດ Fiber : Single ຮູບແບບຫຼື Multimode
    ປະເພດ Cable: Round SQUA ເລື່ອນສາຍ
    Strength Member : Aramid yarn
    Options ກາບ : Single LSZH ກາບ
    ອຸນຫະພູມປະຕິບັດການ: -20 ℃ - 70 ℃
    ປະຕິບັດຕາມ : ໃນພັນທະໄມຕີກັບ IEC , ITU ແລະມາດຕະຖານ EIA

     

    ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ:

     

    ເສັ້ນທາງແສງຄວາມໄວສູງໃນອາຄານ (FTTx)

     

    ທັງຫມົດປະເພດຂອງສາຍໄຟເບີທີ່ມີໂຄງສ້າງທີ່ແຕກຕ່າງກັນ

    ປະສິດທິພາບສູງປະຕິບັດການເຄືອຂ່າຍແສງ

    ໃຊ້ໃນ indoor ສາຍ / ກາງແຈ້ງ

    ໃຊ້ໃນ indoor ສາຍ / ກາງແຈ້ງ

     

    ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ:

    ປະສິດທິພາບເກຍ Fiber:

     

    ເສັ້ນໄຍ Optical ຟ
    (dB / km)

     

    62.5μm
    (850nm / 1300nm)
    50μm
    (850nm / 1300nm)
    G.652
    (1310nm / 550nm)
    G.655
    (1550nm / 625nm)
    ການເຮັດໃຫ້ນ້ອຍນ້ໍາ
    3.5 / 1.5
    3.5 / 1.5
    036/022
    022/026
    ມູນຄ່າປົກກະຕິ
    30/10
    30/10
    035/021
    021/024

     

    T ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ echnical

     

    ປະເພດ Cable
    ສູງສຸດ
    ແກນ
    ຄວາມຕ້ານທານແຮງດຶງ
    ຄວາມຕ້ານທານອ
    ລັດສະຫມີໂຄ້ງຕ່ໍາສຸດ
    ໄລ​ຍະ​ສັ້ນ
    ໄລ​ຍະ​ຍາວ
    ໄລ​ຍະ​ສັ້ນ
    ໄລ​ຍະ​ຍາວ
    ແບບເຄື່ອນໄຫວ
    static
    GJFJH
    1
    150
    80
    1000
    500
    20D
    10D
    GJYFJH
    1
    300
    150
    1000
    500
    20D
    10D
    GJYFJCH
    2
    600
    300
    1000
    500
    20D
    10D
    GJYFJCH
    4
    600
    300
    1000
    500
    20D
    10D

     

     

     

     

    ຜະລິດຕະພັນຮູບພາບ:

     

     

    4core 12core ສາຍ Drop FTTH Network ກັບ KFRP ແລະເຫຼັກກ້າ SC Connector ດ່ວນ

     

    Tag:

    ເສັ້ນໃຍແກ້ວນໍາແສງສາຍເລື່ອນ,

    ສາຍໄຟເບີເລື່ອນ

    00022222

     

    ຂະບວນການບໍລິການ

    ລູກຄ້າເລືອກຂໍ້ກໍາຫນົດຜະລິດຕະພັນແລະໃຫ້ກໍາລັງສັ່ງຂໍ້ມູນຂ່າວສານ. ອີງຕາມການຂໍ້ມູນຂ່າວສານສະຫນອງໃຫ້ໂດຍລູກຄ້າ, ພວກເຮົາສະຫນອງທ່ານດ້ວຍການອອກແບບແລະການຫຸ້ມຫໍ່ທີ່ດີທີ່ສຸດວິທີແກ້ໄຂ. - ການອອກແບບຕົວຢ່າງແລະການຜະລິດ, ລູກຄ້າສາມາດກວດສອບແລະປັບປຸງແກ້ໄຂຊ້ໍາ, ພວກເຮົາເຮັດແນວໃດຈົນກ່ວາທ່ານມີຄວາມພໍໃຈ, ຈົນກ່ວາການຢືນຢັນສຸດທ້າຍ;

    -According ກັບຄວາມຕ້ອງການສະເພາະໃດຫນຶ່ງຂອງລູກຄ້າ, ພວກເຮົາສາມາດສະຫນອງທ່ານດ້ວຍການອອກແບບຜະລິດຕະພັນແລະບັນຈຸພັນທີ່ດີທີ່ສຸດວິທີແກ້ໄຂການຜະລິດປັບແຕ່ງຜະລິດຕະພັນທີ່ມີສະເພາະກັບທ່ານ.

    - ທັນທີຫຼັງຈາກການຢືນຢັນຕົວຢ່າງ, ໃນການຈັດຕັ້ງການຜະລິດປະສິດທິພາບເພື່ອຮັບປະກັນການຈັດສົ່ງກົງເວລາ.

    - ຍິນດີຕ້ອນຮັບຜະລິດຕະພັນແລະການບໍລິການຂອງພວກເຮົາທີ່ຈະເອົາໃຈໃສ່ຕໍ່ຄໍາແນະນໍາທີ່ກ່ຽວຂ້ອງ, ລູກຄ້າເອົາໃຈໃສ່ຕໍ່ການນໍາໃຊ້ສະຖານະການແລະຂໍ້ສະເຫນີແນະຂອງພວກເຮົາ, ຈະກະຕຸ້ນເຕືອນໃຫ້ພວກເຮົາຢູ່ສະເຫມີປັບປຸງຄວາມຄິດສ້າງສັນ, ສະແຫວງຫາຄຸນນະພາບທີ່ສົມບູນແບບໄດ້.

     

    ລໍາດັບຂັ້ນຕອນ

    ລູກຄ້າເລືອກປະເພດຜະລິດຕະພັນ→ສະຫນອງຂໍ້ກໍາຫນົດສະເພາະໃດຫນຶ່ງຂອງຜະລິດຕະພັນ→ຍືນຍັນຂໍ້ມູນຂ່າວສານຜະລິດຕະພັນ→ກໍານົດການຫຸ້ມຫໍ່ຜະລິດຕະພັນ, ຮູບແບບຂອງການຂົນສົ່ງ→ກໍານົດຂໍ້ມູນຂ່າວສານເພື່ອຜະລິດຕະພັນລາຍລະອຽດ→ສັນຍາຂຽນ→ມະຫາຊົນການຈັດສົ່ງຜະລິດ→.

    ໂດຍທົ່ວໄປ 10-15 ມື້ຫຼືສະນັ້ນ. ສົ່ງສາມາດເຮັດໃນນາມຂອງລູກຄ້າ (ທັງພາຍໃນແລະຕ່າງປະເທດ).

    ພວກເຮົາມີຄວາມຫມັ້ນໃຈວ່າພວກເຮົາສາມາດຜະລິດຜະລິດຕະພັນທີ່ມີຄຸນນະພາບດີແລະລາຄາຕ່ໍາ. ບໍລິສັດຂອງພວກເຮົາຈະເຮັດແນວໃດທັງຫມົດທີ່ບໍລິການຫຼັງຈາກການຂາຍສໍາລັບທ່ານ.

     

    ຄໍາຫມັ້ນສັນຍາການບໍລິການ

    ຜະລິດຕະພັນທັງຫມົດແມ່ນການທົດສອບໂດຍ 100% ຂອງໂຮງງານຜະລິດໄດ້.

    ຕາມທີ່ເຄັ່ງຄັດກັບມາດຕະຖານການກວດກາຄຸນນະພາບລະຫວ່າງປະເທດ, ການກວດກາຄຸນນະພາບວັດຖຸປະສົງແລະວິທະຍາສາດແລະການປະເມີນຜົນຂອງຜະລິດຕະພັນ.

    ໃນປະຈຸບັນ, TTI ໄດ້ຜ່ານ ISO 9001, ISO 14001 ການຮັບຮອງ.

    ພວກເຮົາເກາະຕິດກັບ "ລະມັດລະວັງພິຖີພິຖັນ, ເອົາໃຈໃສ່" ມາດຕະຖານການບໍລິການ, ເພື່ອສະຫນອງລູກຄ້າທີ່ມີການບໍລິການປະສົມປະສານທີ່ສົມບູນແບບ, ຄຸນນະພາບສູງ.

  • ທີ່ຢູ່: ທິດຕາເວັນອອກ 6 / F, ອາຄານ C, ສວນອຸດສາຫະ ກຳ ຢວນລິງ Qongotong, ເມືອງ Shiyan, ເມືອງ Bao'an, Shenzhen, ຈີນ
  • ໂທລະສັບທຸລະກິດ: + 86-755-86561809
  • Fax: 86-0755-26612903
  • ອີເມລ໌: marketing@ttifiber.com
    • ເຟສບຸກ
    • ການເຊື່ອມຕໍ່
    • twitter
    • youtube

    ເລືອກ TTI, ເພື່ອເຮັດໃຫ້ອິນເຕີເນັດຂອງທ່ານ expedite!

    • ບໍລິສັດລະຫັດ Qrບໍລິສັດລະຫັດ Qr
    WhatsApp Chat ອອນໄລນ໌!