fèmen
Nou pa sèlman vann pwodwi yo. Nou ap ofri bon sèvis ak sipò pwofesyonèl.

Fib Kab Konektè 4core 12core FTTH Drop Kab Avèk KFRP Ak An Asye

  • FOB Prix: US $ 0.5 - 9,999 / pyès
  • Min.Order Kantite: 100 Moso / Moso
  • Abilite Pwovizyon pou: 10000 Moso / Moso pou chak mwa
  • Port: Shenzhen
  • Peman Regleman: L / C, D / A, D / P, T / T
  • Mande yon quote

    pwodwi Detay

    Kontakte

    Lapòs

    Detaye Deskripsyon Product
    Kalite Fib: G652D G657A1 G657A2 Kab Nwayo: 2/4/6/8/12 Nwayo
    Mode Fib: OS1 OS2 OM1 OM2 OM3 Kab vèst: LSZH
    itilizasyon: Andedan kay la Deyò fòs: FRP KFRP Asye
    Kab Koulè: Blan Nwa

     

    4core 12core FTTH Drop Kab ak KFRP ak an asye pou SC Connector vit

     

    Deskripsyon:

     

    Fasil konekte san yo pa jonksyon, vit ak pratik

    Excellent rupture ak pèfòmans kraze, distans la span pou di ki pwòp tèt ou-sipò ka pran jiska 50 mèt

    Flanm dife levit rezistan LSZH satisfè enpòtan kondisyon pwoteksyon dife nan anviwònman andedan kay la

    High kabòn asye fil mesaje pèmèt kalite a pwòp tèt ou-sipò yo bay gen ekselan fòs rupture.

     

    karakteristik:

     

    fib: Jiska 4, Limyè tampon fib
    Kalite Fib : Single-mòd oswa Multimode
    Kab Kalite: Round gout kab
    Manm fòs : Aramid fil
    Opsyon Anpi : Single LSZH djenn
    Operating Tanperati: -20 ℃ - 70 ℃
    konformite : An akò ak IEC , ITU ak estanda EIA

     

    aplikasyon:

     

     

    Yo itilize nan andedan kay la kabl / deyò

    Yo itilize nan andedan kay la kabl / deyò

    gwo vitès wout optik nan bilding (FTTx)

    Tout kalite câbles fibre ak estrikti diferan

    Segondè pèfòmans optik rezo opere

     

    spesifikasyon:

     

    Kab konstriksyon divizyon parameters:

    fib Nwayo 1 2 1 4
    Kab dimansyon (mm) 2.0 × 5.0 2.0 × 5.0 2.0 × 5.3 2.0 × 5.3
    Kab Pwa (kg / km) 9 10 11 12

     

    Mechanical & Anviwonman Pèfòmans:

    Max chaj (N) tan pi long 60 60 60 60
    Kout tèm 120 120 120 120
    Banday Reyon (CM) dinamik 30
    Anime 15

     

     

     

    Pwodwi Foto:

     

     

    Fib Kab Konektè 4core 12core FTTH Drop Kab Avèk KFRP Ak An Asye

    tag:

    FTTH gout kab,

    fib gout kab

    00022222

     

    pwosesis Lapòs

    Kliyan chwazi espesifikasyon pwodwi ak bay kòmann-nan enfòmasyon. Selon enfòmasyon yo bay la pa kliyan, nou ofri ou ak pi bon konsepsyon ak anbalaj solisyon yo. - konsepsyon Egzanp ak pwodiksyon, kliyan kapab revize epi modifye repete, nou fè jiskaske ou yo satisfè, jouk konfimasyon final la;

    -According nan kondisyon espesifik sa yo nan kliyan, nou ka bay ou ak pi bon konsepsyon pwodwi ak anbalaj solisyon yo yo te, fabrikasyon Customized pwodwi sa yo san konte nan ou.

    - Touswit apre yo fin konfimasyon echantiyon, òganize pwodiksyon efikas asire ponktualite livrezon.

    - Byenveni nan pwodwi nou yo ak sèvis yo mete devan sijesyon ki enpòtan, kliyan mete devan itilize nan sitiyasyon nou yo ak fidbak, pral fè nou toujou ap amelyore inovasyon, pouswit la nan bon jan kalite pafè.

     

    pwosesis lòd

    Kliyan kalite pwodwi chwazi → bay espesifikasyon espesifik nan pwodwi → konfime pwodwi enfòmasyon → detèmine pwodwi anbalaj, mòd nan transpò → detèmine enfòmasyon detaye lòd pwodwi → kontra siy → mas livrezon pwodiksyon →.

    Anjeneral 10-15 jou oswa konsa. ka akouchman dwe fèt sou non nan kliyan (tou de domestik ak entènasyonal).

    Nou gen konfyans ke nou ka pwodwi pwodwi ak bon jan kalite bon ak pri ki ba. Konpayi nou an pral fè tout sèvis nan apre-lavant pou ou.

     

    angajman Lapòs

    Tout pwodwi yo teste pa 100% nan faktori a.

    An akò strik ak estanda kalite enspeksyon entènasyonal, objektif ak syantifik enspeksyon bon jan kalite ak evalyasyon nan pwodwi yo.

    Koulye a, nan TTI te pase ISO 9001, ISO 14001 sètifikasyon.

    Nou konfòme yo ak "fè atansyon, metikuleu, atantif" estanda sèvis la, yo bay kliyan ak complète, -wo kalite entegre sèvis yo.

  • Adrès: East 6 / F, Building C, Yuanling Qiaotong Industrial Park, Shiyan, Bao'an Distri, Shenzhen, Lachin
  • Biznis Telefòn: + 86-755-86561809
  • Faks: 86-0755-26612903
  • E-mail: marketing@ttifiber.com
    • facebook
    • linkedin
    • twitter
    • youtube

    Chwazi TTI, fè Entènèt ou Akselere!

    • Konpayi QR codeKonpayi QR code
    WhatsApp sou entènèt chat!