Sulge
Me mitte ainult ei müü tooteid. Pakume head teenindust ja professionaalset tuge.

Bundle kiudoptlise CATV võrgustiku Multimode SC ühendused

  • FOB Hind: US $ 0,5 - 9999 / tk
  • Min.Order Kogus: 100 Piece / tk
  • Supply Võime: 10000 tükis / tükki kuus
  • Port: Shenzhen
  • Tasumistingimustega: L / C, D / A, D / P, T / T
  • Küsi hinnapakkumist

    toote detailid

    kontakt

    teenus

    Detailne Toote kirjeldus
    Connector Type: SC Hela End näkku: UPC
    Fiber Type: OM1 OM2 Cable Type: 12 CORE
    Kaabel OD: 0,9 / 2,0 / 3,0 mm Kaabel jope: PVC / LSZH / OFNR / OFNP Välisümbrist
    Kaabli pikkus: 1M, 2M, 3M või kohandatud Satelliit Värv: Oranž, kollane, Aqua, Purple, lilla või kohandatud

    Bundle optilised Pigtails CATV võrgustiku APC SC ühendused

    Omadused:

    Green tootmine
    Telcordia tema GR-326-Core, IEC Standard
    Suurepärane poleeritud ja 100% testitud enne sünnitust
    Kõrgstabiilne erinevates keskkondades
    Kohanda et saadaval
    3D kiu interferomeeter on saadaval

    Application:
    Aktiivne seade lõpetamise
    Instrumentation
    Telekommunikatsiooni või Andmeside
    Arvutivõrgud
    kaabeltelevisioonivõrke
    Täpsustus:

    Kiudoptlise Tehnilised Standard:
    Sisestamise kahju: PC≤ 0.2dB, UPC≤ 0.2dB, APC≤ 0.3dB; Typical0.1dB;
    Tagasi Loss: SM PC≥ 50dB, UPC≥ 55dB, APC≥ 65dB;
    MM PC≥ 35dB, UPC≥35dB
    Vahetatavus: ≤ 0.2dB
    Salt Spray: ≤ 0.2dB
    Korratavus: (1000 korda) ≤ 0.1dB
    Vibratsioon: (550Hz 1.5mm) ≤ 0.1dB
    High Temperature: (+85 säilitada 100 tundi) ≤ 0.2dB
    Madal temperatuur: (-40 säilitada 100 tundi) ≤ 0.2dB
    Temperatuur Tsirkulaarselt: (-40 + 85 säilitada 100 tundi) ≤ 0.2dB
    Niiskus: (+ 25 + 65 93 RH 100 tundi) ≤ 0.2db
    Apex Offset: 0μ m≤ ≤ 50μ m
    Kõverusraadius: 7mm≤ ≤ 25mm
    Cable Type: Simplex, Duplex, Fan-Out;
    Pistik Liik: LC, SC, FC, ST, E2000, müü, MPO, MTRJ, D4, DIN, SMA, FDDI
    ESCON jne
    Kiud Mode: SM (üksikmõõterešiimis) G652D, G655, G657,
    MM (multirežiimse); G651.1 (50/125, 62,5 / 125, 10GB / s 50/125)

    Tellimus Info:

    Fiber Optic Patch Cord

    Connector Type

    Keraamilised Hela
    otspind

    kaabli diameeter

    (Mm)

    Simplex / Duplex

    Ühemoodilisi
    / Multi-mode

    pikkus

    (Meeter)

    FC PC / UPC / APC Φ0.9, Φ2, Φ3 Simplex / Duplex SM / MM kohandatud
    SC PC / UPC / APC Φ0.9, Φ2, Φ3 Simplex / Duplex SM / MM kohandatud

    ST

    PC / UPC

    Φ0.9, Φ2, Φ3

    Simplex / Duplex

    SM / MM

    kohandatud

    LC

    PC / UPC

        Φ0.9, Φ2, Φ3

    Simplex / Duplex

    SM / MM

    kohandatud

    MU

    PC / UPC

    Φ0.9, Φ2

    Simplex / Duplex

    SM / MM

    kohandatud

    MTRJ

    PC / UPC

    Φ0.9, Φ2

    duplex

    SM / MM

    kohandatud

    Toote pilt:

    Bundle kiudoptlise CATV võrgustiku Multimode SC ühendused

    tag:

    kiudoptilised pats,

    OFC pats

    00022222

     

    Service protsessi

    Kliendid valige toote spetsifikatsioonid ja pakkuda tellimise kohta. Vastavalt teabe klientidele pakume teile parima disaini ja pakendi lahendusi. - Proovi projekteerimise ja tootmise, kliendid saavad vaadata ja muuta korduvalt, me teeme kuni olete tulemusega rahul, kuni lõpliku kinnituse;

    -According erinõuetele klientidele, saame pakkuda teile parimat toote disaini ja pakendi lahendusi, tootmine kohandatud tooteid, mis on eksklusiivne, et teile.

    - Kohe pärast proovi kinnitust, korraldada tõhusa tootmise, et tagada õigeaegse üleandmise.

    - Tere tulemast meie toodete ja teenuste esitada asjakohaseid ettepanekuid, klientide esitatud kasutada meie olukorda ja tagasisidet, annab meile märku pidevalt parandada innovatsiooni, tegutsemiseks täiuslik kvaliteet.

     

    Tellimus protsessi

    Kliendid valige tooteliikide → anda konkreetseid kirjeldused toodete → kinnitavad toote kohta → kindlaks toote pakendil, transpordiliik → kindlaks üksikasjalikud toodet, et teave → märk lepingute → masstootmise → kohale.

    Üldiselt 10-15 päeva või nii. Tarneaeg saab teha klientide nimel (nii kodumaiste ja rahvusvaheliste).

    Oleme kindlad, et saame toota tooteid hea kvaliteediga ja madala hinnaga. Meie firma teeb kõik müügijärgse teeninduse eest.

     

    Service kohustust

    Kõik tooted on testitud 100% tehase.

    Ranges vastavuses rahvusvaheliste kvaliteedi kontrolli standardid, objektiivsetel ja teaduslikel kvaliteedi kontroll ja hindamine tooteid.

    Praegu TTI on läbinud ISO 9001, ISO 14001 sertifitseerimine.

    Lähtume "ettevaatlik, hoolikas, tähelepanelik" teenus standard, et pakkuda klientidele terviklikku, kõrge kvaliteediga, integreeritud teenuseid.

  • Aadress: East 6 / F, hoone C, Yuanling Qiaotongi tööstuspark, Shiyan, Bao'ani piirkond, Shenzhen, Hiina
  • Business Telefon: + 86-755-86561809
  • Faks: 86-0755-26612903
  • E-mail: marketing@ttifiber.com
    • facebook
    • LinkedIn
    • puperdama
    • Youtube

    Vali TTI, et muuta oma Interneti kiirendab!

    • Firma QR-koodFirma QR-kood
    WhatsApp Online Chat!